Často kladené dotazy

Jiří Odehnal

Při poskytování půjček nekontrolujeme ani bankovní, ani nebankovní registry dlužníků, jako je například Solus. Skutečnost, že jste uveden někde v registru tedy není žádnou překážkou pro poskytnutí úvěru.

Michaela Hasonová

Námi poskytnutou půjčku můžete použít na cokoli, zcela dle svého uvážení. Důvody k čemu peníze potřebujete nám dokládat nemusíte.

Tomáš Žďárek

Ne, u naší půjčky ničím ručit nemusíte, nepotřebujete ani ručitele / spolužadatele o půjčku.

Karel Hron

Je to velmi jednoduché. Vyplňte naši online žádost o půjčku a vyčkejte kontaktu obchodního zástupce, který Vám zavolá a dohodne s Vámi vše potřebné. Vše je zcela nezávazné.

Markéta Mihalíková

Důležité je, spojit se s naším obchodním zástupcem a domluvit se na postupu. S půjčkou E-hotovost vždy najdeme společné kompromisní řešení.

Barbora Hošková

Na rozdíl od některých bank a jiných poskytovatelů půjček si neúčtujeme žádné další poplatky. Tedy žádné poplatky za schválení půjčky, ani žádné poplatky za vedení.

U půjčky samozřejmě nevyžadujeme ručitele. Hotovostní půjčka E-hotovost je právem hrdá svou transparentnost, jednoduchost a srozumitelnost.

Alena Němcová

Potřebujete průkaz totožnosti, potvrzení o trvalém bydlišti a doklad o tom, že máte pravidelný příjem. Můžete být také požádáni o potvrzení o sociálním pojištění.

Marek Kopecký

Pokud Vám byla v minulosti půjčka odmítnuta, nic to neznamená. Při poskytování půjčky vždy posuzujeme aktuální finanční možnosti každého žadetele individuálně.

Půjčku tedy můžete získat, i když Vám v minulosti poskytnuta nebyla.

Marie Novotná

Zákazníkům, kteří si u nás půjčují poprvé, nabízíme online půjčky bez ručitele podle jejich osobních možností.

Jan Doležal

Od kdy bude půjčka splácena záleží na produktu, který si vyberete a také na tom, jak dlouho budete chtít půjču splácet. Konkrétní parametry si dohodnete s naším obchodním zástupcem.

Veronika Michálková

S naším obchodním zástupcem si dohodnete celkovou výši půjčky a také částku, kterou jste schopni splácet. Pak Vám obchodní zástupce poradí ohledně roční procentní sazby u Vaší půjčky.

Celková částka, kterou společně vypočítáme a bude uvedena ve Vaší smlouvě je právě ta částka, kterou budete splácet. Nemusíte se obávat žádných nečekaných překvapení.